O NAS

W sklepie internetowym Ortohab.pl zajmujemy się sprzedażą produktów rehabilitacyjnych renomowanych firm, takich jak Vermeiren, MDH, Burmeier, Antar, Aston. W swojej ofercie posiadamy również sprzęt medyczny, produkty przeciwżylakowe oraz produkty dla osób cierpiących na problem nietrzymania moczu - Seni, Tena.

Oprócz powyższych produktów oferujemy również asortymenty do sterylizacji oraz dezynfekcji powierzchni, dzięki czemu zajmujemy się również kompleksowym wyposażeniem placówek medycznych takich jak np. gabinety fizoterapeutyczne.

Nasza wykwalifikowana kadra z chęcią odpowie na wszelkie pytania. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych poradników, gdzie znajdą Państwo informacje na temat zakupu takich produktów jak łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie oraz materace przeciwodleżynowe. Pracujemy również nad wprowadzeniem videoprezentacji produktów, dzięki czemu zakupy w naszym sklepie będą jeszcze przyjemniejsze.

Od początku działalności nasz sklep uczestniczy w programach badania opinii o poziomie zadowolenia z przeprowadzonych zakupów takich jak np.

 

Państwa opinie są dla nas jednym z głównych wyznaczników w strategii rozwoju sklepu oraz poprawiania jakości obsługi.

Życzymy udanych zakupów, 

Zespół Ortohab.pl